poniedziałek, 21 lipca 2014

KWMMWK - II edycja - warsztaty


Wizualizacja projektu muralu na ścianie domu przy ul. Królikarnia


Komiks w Mieście - Miasto w Komiksie: obrazkowy przewodnik po Dolnym Mieście. EDYCJA II

Warsztaty z komiksu

Fundacja Kultopia przedstawia już po raz drugi projekt „Komiks w Mieście - Miasto w Komiksie: obrazkowy przewodnik po Dolnym Mieście”. Cała zabawa rozpocznie się od warsztatów, które zostaną przeprowadzone przez młodych i uznanych twórców komiksu z Gdańska we współpracy z Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej "Mrowisko" - "Centrum Reduta".

W trakcie warsztatów powstaną kolejne przystanki opowieści o Dolnym Mieście w formie murali, czyli malunków ściennych. Dopełnieniem ich będą narysowane wcześniej komiksy, które w formie wydruków pojawią się także w przestrzeni miejskiej. Po zakończeniu warsztatów efekty wspólnej pracy artystów oraz uczestników warsztatów, będzie można oglądać przez miesiąc na terenie Dolnego Miasta. A niektóre z nich pozostaną tam jeszcze dłużej!

Organizatorzy zapraszają do zgłaszanie się na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w "Mrowisku" - "Centrum Reduta" w kolejne soboty wakacji:

02. 08.2014
09. 08.2014
23. 08.2014

Warsztaty dostępne są dla wszystkich zainteresowanych, bez ograniczeń wiekowych.
W celu zgłoszenia się na warsztaty prosimy o kontakt z kadrą z Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej "Mrowisko" - "Centrum Reduta" –
telefon 509-171-002 w godz. 12-18
lub organizatorami pod adresem: komikswmiescie@gmail.com

Koncepcja i prowadzenie warsztatów: Dominik Rudasz i Weronika Lipniewska.
Współautorami koncepcji warsztatów i instalacji są: Jakub Babczyński i Piotr Szulc.
Koordynacja: Marek Kraska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz